Снимка: astv.ruНа 8 март около 16,20 часа в гр. Варна, на

...
Снимка: astv.ruНа 8 март около 16,20 часа в гр. Варна, на
Коментари Харесай

Млада жена зад волана не спря на знак „Стоп” във Варна и…

Снимка: astv.ru

На 8 март към 16,20 часа в гр. Варна, на кръстовището на ул. Средна гора и ул. Кракра, е зародило ПТП. Водачката на Пежо И.С. (19 г.) от Варна, по време на придвижване, не съблюдава наредбите на пътен знак „ Б2 – Спри! Пропусни движещия се по път с преимущество ”, не пропуща и блъска Фолксваген.

Вследствие на случая дамата получава травма на шия, като е настанена за лекуване в МБАЛ Св. Анна, без заплаха за живота. Настанена за лекуване е и нейната спътничка – на 48 година, с фрактура на ребро и травми по тялото.

При случая е потърпевш също 25-годишен мъж от пежото, който е освободен за домашно лекуване. По случая има формирано досъдебно произвеждане.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТСПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!

ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ съдебна експертиза ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html
--> --> --> --> ``
рекламаКоментариКоментирай посредством FacebookЗа да пишете мнения, апелирам регистрирайте се за секунди ТУКНапиши коментарИме:Коментар:


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР